Conferman Konferansları Verimli ve Kolayca Hazırlayın ve Düzenleyin

Conferman, konferansların, sempozyumların, çalıştayların ve kongrelerin yerinde veya sanal olarak hazırlanması ve organizasyonu için esnek bir web tabanlı etkinlik yönetim sistemidir. 

Conferman, etkinliğinizi olabildiğince verimli ve kolay bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacak bir dizi avantaj sunar.

Profesyonel Destekle Hizmet Çözümü Olarak Yazılım

Conferman , konferans bazında sunduğumuz bir hizmet ürünü olarak yazılımdır (yazılım kiralama). Sistemi sunucularımızdan birine kuruyoruz ve sorunsuz, yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sağlamak için renkleri ve logoları / banner’ı ana konferans web sitenizinkilere uyarlıyoruz. Sistemin konfigürasyonu ve kullanımı sırasında sorularınız olması durumunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Son Derece Özelleştirilebilir Gönderim ve İnceleme Süreci

Conferman gönderim ve inceleme modülü, birçok farklı konferans türünün gönderim ve inceleme sürecini düzenlemenize yardımcı olur. Sistemi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz: çevrimiçi gönderiler veya bildiri yüklemeleri isteyin, konuları, gönderi türlerini, yolları ve gönderi biçimlerini tanımlayın ve açık veya kör incelemeyi seçin. Birden çok komiteli konferanslar için isteğe bağlı çok kanallı özellik ile de çalışabilirsiniz. Hatta sistemi, etkinliğinizin ortak ifadelerine uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Konferans Programının Kolay Planlanması

Conferman kolay bir planlama süreci ile etkinliğinizin gündemini planlayın. Herkesin etkinliğinizde fikirlerini sunmasını sağlamak için yerleri, saatleri ve oturumları tanımlayın ve kabul edilen her gönderiyi bunlardan birine atayın. Oturumlara oturum başkanları ve moderatörler atayabilir ve her sunuma bildiri ekleyebilirsiniz.

Katılım Kayıtları için Dinamik Formlar

Conferman katılımcı kayıt modülü, katılımcılarınızın kayıt sürecini düzenlemenize yardımcı olur ve katılımcıların ve ödemelerin yönetimini içerir. Katılımcı kayıt formunuzu farklı katılımcı grupları, ve herhangi bir sayıda etkinlik ve öğe ile oluşturun. Kayıt formu ayrıca koşullar, bağımlılıklar, kabul limitleri ve diğer seçenekleri de içerebilir. Formu ayarlarken takıldınız veya doğru anlayıp anlamadığınızdan emin değil misiniz? Bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Gelişmiş Ödeme Seçenekleri

Bildiri ve formların ödemeleri kolayca takip edebilir,bildiriler için yazarlara yapılan ödemeler izlenebilir, Havale/Eft gibi işlemler takip edilebilir. Her bir bildiri için farklı fiyat politikaları oluşturulabilir, istenirse birden fazla yazarı olan bildiriler için indirim uygulanabilir veya bildiriye tek fiyat ataması yapılabilir