Bildiri Toplama

Academic platform tüm kongre,konferanslar için online bildiri gönderim sistemi sunar.

Yazarlar sisteme kayıt olduktan sonra bildiri göndermek istediği kongreye giriş yaparak bildirilerini tek adımda gönderebilirler.

Bildiri alımı sırasında açılıp kapatılabilen özellikler ile tam metin, intihal raporu dosyaların yanı sıra birden fazla dil için aynı bildirinin özeti toplanabilir.

Hakem Modülü

Kongre ait hakem havuzundan yeni gönderilmiş bildirelere bir veya birden fazla hakem atanarak bildirilerin kör hakem uslulü ile incelemesi sağlanır. İncelenen bildiriler detaylı inceleme raporu tek adımda elde edilebilir.

Sanal Pos

Acedemic Platform tüm yazarlara bildiri ve form ödemler için 3D SECURE sanal pos desteği sunar, yöneticler ayarlar kısmından kendi banka API bilgilerini girerek Özel Sanal Pos kurlumunu tek bir adımda yapabilirler

Kabul Mektubu

Özelliştirlebilen şablon ve dosya formatı ile her bildiriye özel kabul mektubu oluşturulabilir ve tek bir adımda yazarlara Mail olarak gönderilebilir

Ödeme Yönetimi & Fiyat Politikaları

Bildiri ve formların ödemeleri kolayca takip edebilir,bildiriler için yazarlara yapılan ödemeler izlenebilir, Havale/Eft gibi işlemler takip edilebilir.

Her bir bildiri için farklı fiyat politikaları oluşturulabilir, istenirse birden fazla yazarı olan bildiriler için indirim uygulanabilir veya bildiriye tek fiyat ataması yapılabilir

Dinamik Form

Academic platform ile kongresinin çalıştay, sergi ve diğer etkinlikler için dinamik olarak kayıt formları oluşturabilir.

Henüz kongre başlamadan kognre için gerekli hazırlıkların yapılacağı başvuru ve formlar Academic platform ile kolayca oluşturulabilir ve bu formlar fiyatlandırılabilir.

Raporlama

Kongreye ait tüm bilgilerin detayları raporlarını Excel ve Pdf ortamına tek bir buton ile aktarılabilir.

Konre için bu raporlar elde edilebilir Tam metin gönderilen bildiler Ödemesi Yapılan Yazarlar Ödemesi Yapılan Bildiriler

Sertifika & Yaka Kartı

Kongre öncesinde ve sırasında zaman ve hız kazanmak için özelleştirilebilir yaka kartı & sertifika Pdf leri istenilen formatta Özel Şablunuza otomatik olarak oluşturulur.

Kongre sonrasında bu belgeleri edinmek isteyen yazarlar sitemden istediği zaman indirilebilir.

Program

Kongre veya etkinlikleriniz için gün, salon, saat, oturum şekilinde program oluşturulabilir. Oturumlara kolay bildiriler atanabilir ve program yazarlara mail olarak gönderilebilir

Yazar Destek Platformu

Yazarlar yardıma ihityacnı oldugu anda kolayca destek talebi oluşturabililer bu talepler kognre yönetici paneline ve kongre iletişim sorumlusuna mail olarak gönderilebilir.